Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

Polska Sobotnia Szkola

im. Mikolaja Kopernika

w Sarasocie

Kadra Nauczycielska

Janina Orloff, PhD

Director Szkoly

Nauczyciel klasy piatej i siodmej

Janina Orloff, w Polskiej Sobotniej Szkole w Sarasocie pracuje od roku 2010 i jest nauczycielem klas młodszych.

Janina Orloff, jest doktorem filologii i całe jej zycie zawodowe było związane z pracą na wyższych uczelniach w charakterze wykładowcy i nauczyciela. Wykładała na uczelniach w Polsce i w USA.

Jest specjalistą w zakresie nauczania języka obcego, a takowym jest język polski, dla dzieci urodzonych poza granicami Polski (jest ich językiem ojczystym, a jednoczesnie jest ich drugim językiem).

Janina Orloff posiada szerokie doświadczenie pedagogiczne i umiejetnosci wychowawcze. Cechuje ją zamiłowanie do pracy pedagogicznej, które wyraża sie w emocjonalnym stosunku do dzieci i wykonywanego zawod nauczycielskiego. Wyróżnia ją spostrzegawczość pedagogiczna i duża ekspresja w przekazywaniu uczniom swojej wiedzy oraz mysli i uczuć.

Jest osobą kulturalna, życzliwą, przyjazną, wyrozumiałą, jak rownież odpowiedzialną, zdyscyplinowaną, bardzo poważnie traktującą swoje obowiązki. Bardzo lubi swoją pracę w charakterze nauczyciela i wychowawcy, zawsze umie znależć wspólny język z dziećmi. Kocha dzieci i dzieci odwdzięczają się jej tym samym.

Lidia Piwowarczyk

Zastepca Direktora Szkoly

Nauczyciel Klasy Trzeciej

Mariola Kowalik

Nauczyciel Klasy Drugiej

Marta Frankowska

Skarbnik

Nauczyciel Klasy Zerowej i Pierwszej